KONTAKTA OSS

Bodén mark & anläggning i Mälardalen AB
Omformargatan 18C
721 37 Västerås

Telefon:  021–81 11 50

E-post för fakturor: ekonomi@bodenmark.se


Kontoret i Uppsala

Upplagegatan 10, 
754 54 Uppsala
Telefon: Regionansvarig Ola Jakobsson 070-258 64 48 eller
Platschef Tommy Tiander  070-258 64 57

E-post: ola.jakobsson@bodenmark.se

HITTA TILL OSS

KONTAKTUPPGIFTER PERSONAL

Anders Björner

VD

E-post: anders.bjorner@bodenmark.se
Telefon: 070 - 676 70 20

Ola Jakobsson

Regionschef, Uppsala
VD för SMA Återvinning
E-Post: ola.jakobsson@bodenmark.se
Telefon:  070-258 64 48


Tommy Tiander

Platschef, Uppsala

E-Post: tommy.tiander@bodenmark.se
Telefon: 070-258 64 57

Anders Förnegård

Entreprenadingenjör/Regionchef, Västerås

E-post: anders.fornegard@bodenmark.se
Telefon: 070 - 367 84 10

Thomas Welén

Produktionsledare

E-post: thomas.welen@bodenmark.se
Telefon: 070 - 299 24 10

Pontus Lundvall

Produktionsledare, Västerås

E-post: pontus@bodenmark.se
Telefon: 070 - 779 00 25

Kim-André Persson

Platschef, Västerås

E-post: kim@bodenmark.se
Telefon: 073 - 999 00 01

Mattias Eriksson

Platschef

E-post: mattias.eriksson@bodenmark.se
Telefon: 070 - 267 55 70

Tommy Hedblad

Arbetsledare/SMA Återvinning

E-post: tommy.hedblad@bodenmark.se
Telefon: 070 - 773 34 42

Simon Skålberg

Platschef, Västerås

E-post: simon.skalberg@bodenmark.se
Telefon: 070 - 775 50 23

Stefan Valanker

Kalkylator

E-post: stefan.valanker@bodenmark.se
Telefon: 073-527 27 55 

Rickard Nilsson

Projektadministratör 

E-post: rickard.nilsson@bodenmark.se
Telefon: 070-582 47 81

Johan Bragner

Arbetsledare, Västerås

E-post: johan.bragner@bodenmark.se
Telefon: 076- 319 76 66

Michael Bergström

Mätningstekniker

E-post: michael.bergstrom@bodenmark.se
Telefon: 070-265 75 30

Hagop Kazanjian

Projektör/Ritning

E-post: hagop.kazanjian@bodenmark.se
Telefon: 070-235 99 76

Annika Josephson

Ekonomi-, personal-, KMA- och projektadministration

E-post: annika.josephson@bodenmark.se
Direkt: 021-81 11 50

Göran Bodén

Seniorkonsult/Produktionsstöd

E-post: goran@bodenmark.se
Telefon: 070 - 636 11 54